Detail nabídky - Farma Bovine

Zpět na výpis

Okres:Bruntál
Název:Farma Bovine
Obec:Heřmanovice
Popis:

 Farma sídlí a hospodaří v obci Heřmanovice, cca 20 km od nejvyšší hory Jeseníků - Pradědu. Správní budova farmy je přímo na křižovatce Vrbno pod Pradědem - Zlaté Hory - Krnov - Horní Údolí.

Na farmě najdete pouze masné plemena skotu, nejvíce se nám osvědčily plemena Masný Simentál a Limousine a Aberdeen Angus (i když jeho telata jsou vzhledem k barvě hůře prodejná), ale najdou se i kříženci plemen Salers, Charollais, Highland a další. Tyto křížence ale připouštíme pouze Masným Simentálem, Limousinem a nyní i Aberdeen Angusem.

Farma nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném rodinném domě. Dům se nachází cca 250 m od hlavního střediska farmy a je rozdělen na dva apartmány, každý se samostatným vchodem, sociálním zařízením i kuchyní. V případě zájmu je možné apartmány zprůchodnit.
V každém z apartmánu jsou dvě ložnice se dvěmi lůžky, obývací pokoj spojený s kuchyní, kde je krb s posezením, které se dá v případě zájmu využít jako přistýlka a kuchyňská linka, která je plně vybavená (sporák se sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, nádobí atd.). Je zde WC a koupelna s vanou i sprchovým koutem.
Na přání je možné zapůjčit dětskou postýlku a dětskou jídelní židličku.
Vytápění je řešeno elektrokotlem a krbem s tepelným rozvodem, záleží na přání hostů. V celém domě je zákaz kouření.
Na zahradě je houpačka pro děti a ohniště.

Celková kapacita je 8 plnohodnotných lůžek a 6 lůžek na přistýlkách (celkem tedy 14 osob)
Na dovolenou si můžete po dohodě přivést i svého pejska či jiné domácí zvířátko.
 

GPS:
Www:www.farmabovine.cz/Kontaktní údaje

Jméno:Iveta a Tomáš Svobodovi
Adresa:Heřmanovice č. 161
E-mail:farmabovine@seznam.cz
Telefon:605 248 358
Foto